16. března 2021

Aktuální informace omezení provozu

Akce proběhne:
16. března 2021 – 16. března 2025

Informujeme občany, že v současné době dále probíhá z důvodu havarijního stavu, který nastal z důvodu letitého neudržování, rekonstrukce sociálního zázemí obecního úřadu včetně zázemí technického.

Z tohoto důvodu není na obecním úřadě funkční sociální a technické zázemí úřadu. A není zajištěna dodávka tekoucí vody.

Žádáme tímto občany, aby k této skutečnosti přihlédli a současně i z důvodu Vládou ČR vyhlášeného nouzového stavu omezili osobní kontakt na obecním úřadu. Tímto žádáme o dálkový způsob komunikace. V neodkladných záležitostech vyžadující osobní kontakt je tento možný po telefonické dohodě se starostou obce na tel: 737 77 15 13. Po opravě zejména sociálního zázemí, kdy tímto bude obecní úřad v alespoň částečném provozu Vás budeme prostřednictvím aktualit a úřední desky.

Jménem zastupitelstva obce starosta Mgr. Libor Sedlařík